چشم انداز

  کانون تلاش و اهتمام خود را در جهت تشکیل و توسعه مسائل فرهنگی و اجتماعی از جمله کتابخانه ، تفریحات سالم ورزشی ، تهیه نشریات مفید و مؤثر با رعایت کامل قانون مطبوعات کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین برگزاری جشنها و مراسم عمومی و اعیاد و دیدار و ملاقات دوستانه بین اعضاء و خانواده آنان و ... به عمل خواهد آورد.امید است هیئت مدیره کانون با همکاری اعضاء و سایر بازنشستگان محترم در رسیدن به اهداف فوق الذکر موفق و مؤید باشند .  

اسامی هیئت مؤسس کانون صنفی بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات:

 
 1.  آقای رحیم رحیمیان
 2.  آقای ناصر نمازی
 3.  آقای علی اصغر پدرام
 4. آقای بیژن کاشف
 5.  آقای محسن ایروانی پور
 6. آقای پرویز صادقی
 7.  آقای عباس رستمی
 8.  آقای محسن فلاح زاده
 9.  آقای محمد علی شیاسی
 10.  مرحوم بهمن عبدالهی نیا
 11.  آقای عبدالنبی دائمی اهوازی
 12. آقای عبدالجبار باوی
 

اسامی دومين هیئت مدیره کانون :

 
 1. آقای محسن ایروانی پور-شماره 54644-رئیس هیئت مدیره
 2. آقای علی اصغر اخلاقی-شماره 51849-نایب رئیس هیئت مدیره
 3. آقای عبدالجبار باوی-شماره 58608-عضو اصلی و خزانه دار
 4. آقای محیی الدین میرزائی-شماره 54026-عضو اصلي
 5. آقای مهرداد نيكپور-شماره56411-عضو اصلي
 6.  آقاي مجتبي حاجی حسين خاني-شماره65401-عضو علي البدل و دبير جلسات
 7. آقاي علي شير توكلي-شماره56885-عضو علي البدل
 8.  آقاي سيد رضا شعار-شماره67047-بازرس
 9. آقاي محمود باروزه-شماره78766-بازرس علي البدل
 

اعضای هیئت مدیره سوم کانون بازنشستگان خطوط لوله و مخابرات ایران

  محمد علی پیش آهنگ عضو هیئت مدیره (رئیس هیئت مدیره) محیی الدین میرزایی عضو هیئیت مدیره (نایب رئیس هیئیت مدیره) خسرو حسامی عضو هیئت مدیره (خزانه دار) محمد علی پرنده عضو هیئت مدیره اسحق سالار حسینی عضو هیئت مدیره محمد علی شیاسی عضو علی البدل هیئت مدیره مهرداد نیک پور عضو علی البدل هیئت مدیره عبدالجبار باوی بازرس سید رضا شعار بازرس علی البدل

اهداف

 • تلاش در جهت حفظ و افزایش منزلت اجتماعی بازنشستگان عضو کانون .
 • صیانت از حقوق مادی و معنوی کلیه اعضاء و دفاع از حقوق مشروع آنان و سعی در بهبود معیشت و رفاه خانواده و بازماندگان اعضاء .
 • فراهم آوردن زمینه لازم برای بهره وری از دانش ، تجربیات و تخصص ارزشمند بازنشستگان .
 • تلاش در جهت ارتقاء سطع بهداشت و در مان اعضاء .
 • فراهم آوردن امکانات و تسهیلات استفاده از فضاهای فرهنگی و رفاهی مناسب برای تأمین اوقات فراغت اعضاء و افراد خانواده آنها ، از قبیل اردوهای سیاحتی و زیارتی .
با همت 3 نفر از همکاران باز نشسته آقایان مرحوم عبدالهی نیا ، ایروانی پور و صابر نژاد در اوایل سال 1383 هماهنگی و نطفه جمع شدن همکاران بازنشسته مقیم تهران منعقد گردید. خوشبختانه در آن سال دو بار میهمانی شام در هتل انقلاب برگزار گردید که دیدار همکاران قدیمی پس از چند دهه باعث شادمانی و شور و شعف خاصی گردید. اجرای این مراسم به صورت فصلی به تعداد 23 بار تا کنون انجام و ان شاءالله ادامه خواهد  داشت. درجلسات دوستان بازنشسته که با لطف آقای پدرام در دفتر ایشان برگزار می گردید، تصمیماتی برای اجرای برنامه های مختلف تدارک و انجام پذیرفت که اهم این تصمیمات ایجاد کانون مستقل بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات بود. پس از بررسی و هماهنگی با مسئولین وزارت کشور هیئت مؤسس درخواست تشکل کانون صنفی را اعلام و خوشبختانه این درخواست در مورخ  8/9/1389 به تصویب وزارت محترم کشور رسیده است.